K nákupu nad 15 EUR darček ZADARMO a doprava ZADARMO nad 29,99 EUR
Aspirin 500 mg, 10 tabliet

Aspirin 500 mg, 10 tabliet

Obj. č. 000698

Aspirin 500 mg, 10 tabliet

Číslo produktu: 000698

tbl 500 mg 1x10 ks

Zobraziť viac
Ak objednáte teraz, predpokladané dodanie je už

Stav skladu

  • -
3,39 €
s DPH
3,08 €
bez DPH

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.
Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov. Viac na adcc.sk

Juchú, už nič nezmeškám.

Nezmeškajte žiadnu zľavu, akciu či novinku a zatočte s bolesťou výhodnejšie! Odoberajte náš newsletter a nič vám neunikne :)

Predvoľby cookies

  • Vaše súkromie
  • Nevyhnutné cookies
  • Výkonnostné cookies
  • Funkčné cookies
  • Marketingové cookies