Objavte produkty za znížené ceny Nakupovať výhodne

Výrobca

Naspäť na produktový filter

Výrobca

Filtrovať podľa ceny

Reset

Skladom na predajni

zobrazuje sa 24 z 40 produktov

Bromhexin 8 Berlin-Chemie 25 tabliet

Bromhexin 8 Berlin-Chemie 25 tabliet

Liek sa používa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s tvorbou hustého hlienu.

PARALEN SUSPENZIA 1X100ML

PARALEN SUSPENZIA 1X100ML

Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu.

MIG-400 30 tbl

MIG-400 30 tbl

Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek s horúčku znižujúcimi vlastnosťami.

ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15ks

ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15ks

Liek sa užíva pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.

ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet

ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet

Liek sa používa pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.

Ibolex 200 mg, 20 tabliet

Ibolex 200 mg, 20 tabliet

Liek sa používa na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej akútnej bolesti rôzneho pôvodu u dospelých.

Aspirin 500 mg, 10 tabliet

Aspirin 500 mg, 10 tabliet

Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.

ATARALGIN 20 tabliet

ATARALGIN 20 tabliet

Liek sa používa u dospelých na úľavu pri bolestiach rôzneho pôvodu, pri bolestiach hlavy, zubov, krčnej chrbtice, chrbta, pri bolestiach kĺbov a poskytuje úľavu pri chrípkových ochoreniach.

Ibalgin 400mg 24tbl

Ibalgin 400mg 24tbl

Ibalgin 400 je voľnopredajný liek, ktorý má protizápalový a analgetický účinok. Zmierňuje bolesť pri ochorení pohybového ústrojenstva. Tlmí horúčku, zápaly a opuchy, a napomáha pri bolestiach hlavy, zubov a svalov.

Nalgesin S 275mg 30tbl

Nalgesin S 275mg 30tbl

Liek sa v prípade infekčných ochorení používa ako doplnková liečba na zmiernenie bolestí svalov a kĺbov, zápalu a zníženie horúčky.

Panadol ULTRA RAPIDE 24 tabliet

Panadol ULTRA RAPIDE 24 tabliet

Šumivé tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bolestivých stavov ako sú reumatické bolesti, bolesti chrbtice a lumbago, bolesti pri poranení kostí a kĺbov, bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti zubov, neuralgie rôzneho pôvodu.

ATARALGIN 50 tabliet

ATARALGIN 50 tabliet

Liek sa používa u dospelých na úľavu pri bolestiach rôzneho pôvodu, pri bolestiach hlavy, zubov, krčnej chrbtice, chrbta, pri bolestiach kĺbov a poskytuje úľavu pri chrípkových ochoreniach.

ASPIRIN-C 10 šumivých tabliet

ASPIRIN-C 10 šumivých tabliet

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.

PARALEN 500 500mg 12 tabliet

PARALEN 500 500mg 12 tabliet

tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks

DERMAPLIC chladivá hydrogélová náplasť na čelo, 4,5x11 cm, 2 ks

DERMAPLIC chladivá hydrogélová náplasť na čelo, 4,5x11 cm, 2 ks

chladivá hydrogélová náplasť na čelo, 4,5x11 cm 1x2 ks

PARALEN GRIP chrípka a bolesť 24 tabliet

PARALEN GRIP chrípka a bolesť 24 tabliet

Liek sa používa na zmiernenie príznakov prechladnutia a chrípky. Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prinosových dutín a bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov.

Ibalgin 200mg 24tbl

Ibalgin 200mg 24tbl

Zmierňuje bolesť pri ochorení pohybového ústrojenstva. Tlmí horúčku, zápaly a opuchy, a napomáha pri bolestiach hlavy, zubov a svalov.

-29 %
Ibalgin 400mg 48tbl

Ibalgin 400mg 48tbl

Ibalgin 400 je voľnopredajný liek, ktorý má protizápalový a analgetický účinok. Zmierňuje bolesť pri ochorení pohybového ústrojenstva. Tlmí horúčku, zápaly a opuchy, a napomáha pri bolestiach hlavy, zubov a svalov.

PARALEN pre deti 100 sup 100mg 5ks

PARALEN pre deti 100 sup 100mg 5ks

sup 100 mg (strip Al) 1x5 ks

BRUFEN 400mg 30 tabliet

BRUFEN 400mg 30 tabliet

Brufen 400 je voľnopredajný liek, ktorý má protizápalový a analgetický účinok. Zmierňuje zápal, tlmí bolesť a znižuje teplotu pri horúčkovitých stavoch. Pri reumatických ochoreniach je vhodné odporúčanie lekára.

Ibalgin Rapidcaps 400mg 30cps

Ibalgin Rapidcaps 400mg 30cps

cps mol (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks

-14 %
NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl

NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl

cps mol (blis.) 1x30 ks

Panadol Extra Rapide 500 mg 12 tabliet

Panadol Extra Rapide 500 mg 12 tabliet

Liek obsahuje kombináciu dvoch účinných látok. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolestiach a znižuje telesnú teplotu. Kofeín zmierňuje únavu, mierne podporuje dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je vhodný na úľavu pri bolestiach hlavy, migréne, bolestiach chrbta, zubov, reumatických a svalových bolestiach a bolestiach pri menštruácii.

-12 %
Panadol Novum 500 mg 24 tabliet

Panadol Novum 500 mg 24 tabliet

Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke.

Juchú, už nič nezmeškám.

Nezmeškajte žiadnu zľavu, akciu či novinku a zatočte s bolesťou výhodnejšie! Odoberajte náš newsletter a nič vám neunikne :)

Predvoľby cookies

  • Vaše súkromie
  • Nevyhnutné cookies
  • Výkonnostné cookies
  • Funkčné cookies
  • Marketingové cookies
  • Údaje používateľa
  • Prispôsobená reklama